Порошенка в Оперному театрi зустрiли аплодисментами

Такий теплий прийом Петро Порошенко не коментував

521
кількість переглядів

У київському Нацiональному оперному театрi вiдбулася прем’єра рiздвяних симфонiй, Петра Порошенка у театрi зустрiли аплодисментами.

Про це пишуть «Вiнницькi новини».

Нацiональний симфонiчний оркестр зiграв мелодiї пiсень. Послухати колядки та щедрiвки прийшли Петро та Марина Порошенко. Родину п’ятого Президента зал зустрiв оплесками. Такий теплий прийом Петро Порошенко не коментував. Вiдповiдне вiдео в соцмережi виклали iншi вiдвiдувачi Нацiональної опери.

«Мої улюбленi колядки, з якими ми ще хлопцями ходили щедрувати, повiдомити, що Христос перемiг Iрода. Нам за це давали великi грошi. Це тi щедрiвки, якi заходять з трьох-чотирьох рокiв. Вони запам’ятаються точно назавжди», – розповiв Петро Порошенко.

«Колядку щедрий вечiр – добрий вечiр нашi дiти нам дуже спiвали. Сьогоднi ми почули любi нашому серцю колядки, на яких ми виросли. Це мистецтво передається з поколiння в поколiння», – сказала Марина Порошенко.

Увага! Сенсація! Шок і репост!Порошенко влаштували обструкцію в Оперному театрі!А, ніт…Не обструкцію? Овацію???Що це? Аплодує партер? І балкон? Вся Опера? Ну як же так?Яка несподіванка. Хоча …Якісь вони тут дуже розумні всі. І культура у них відстала.Опера якась.Навіть не КВН.Неправильна культура.Змушує думати. А це за сьогоднішніми мірками – майже державний злочин.Ось якщо він би на концерт 95 кварталу прийшов. Тоді …тоді…Хоча …P.S. Нініні. Це не рік тому, і не два. Це вчора – 19 січня 2020 року.

Опубліковано Глібом Бабічем Понеділок, 20 січня 2020 р.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.