Фотомитець показав зовсім інший Кропивницький (ФОТО)

Олександр Майоров увійшов у топ 100 фотографів України

978
кількість переглядів

У відділі мистецтв обласної наукової бібліотеки імені Чижевського в обласному центрі відкрилася фотовиставка відомого кропивницького фотомитця Олександра Майорова, передає кореспондент CBN.

Глядач може побачити 21 світлину з двох проектів, над якими автор працював минулого року – «Різні» та «Інше місто».

Портретним проектом «Різні», за словами Олександра Майорова, він мав бажання показати, наскільки всі ми різні, живі, справжні і те, «що в кожного можна вдивлятися і щось шукати».

Другим проектом автор дає нам змогу по-іншому побачити те, що нас оточує кожного дня і що ми майже не помічаємо.

Олександр Майоров зізнається, що не знімати не може, вперед його штовхає потреба, нехай і егоїстична, відображати те, що він бачить, так, як він бачить.

«Неймовірно талановитий фотохудожник. Кожна його світлина передає емоції та відображає настрій. Майстер неординарно підходить до зйомки, що робить його роботи виразними і багатогранними. Кожна з фотографій – це окремий всесвіт зі своєю легендою. Фотохудожник вміє вловити глибинну сутність людини. А як сміливо він перевертає вулицю догори ногами! Олександр – зухвалий художник. Він не боїться бути незрозумілим», – зазначила заввідділом мистецтв Світлана Ушакова.

Олександр Майоров лише кілька років бере участь у різноманітних конкурсах, та вже є дипломантом національних та міжнародних конкурсів. Так, за підсумками міжнародного конкурсу 35AWARDS – 2018, у якому брали участь більш ніж 100 тисяч фотографів, Олександр Майоров увійшов у топ 100 фотографів України та топ 50 у номінації «Репортаж та стріт-фото». Участь у конкурсах він називає своєрідною перевіркою правильності обраного шляху.

У якості волонтера Олександр знімав для проекту Ukrainer, а також є фотографом та оператором проекту «Баба Єлька» та підтримує місцеві соціальні, спортивні та мистецькі проекти.

Фото Григорія Зуба, CBN

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.