Новий ректор ЕТІ ім. Роберта Ельворті розповів про пріоритетні завдання на посаді

Головною метою вважає надання якісних освітніх послуг та відсутність корупції

2514
кількість переглядів
Фото прес-служби ЕТІ ім.Ельворті

Серед перших завдань, які перед собою поставив новий ректор Економіко-технологічного інституті імені Роберта Ельворті Сергій Дубровський, – проходження закладом міжнародної сертифікації, повідомили CBN в прес-службі ЕТІ.

На новій посаді Сергій Дубровський «планує сформувати колектив професіоналів освітньої справи, підвищити науково-педагогічну активність працівників, що сприятиме розвитку та міжнародній сертифікації інституту».

Головною ж метою вважає надання якісних освітніх послуг та відсутність корупції, щоб студенти приходили в першу чергу за знаннями, а не дипломом – «папірцем».

«Розвиток інституту – це постійний і безупинний процес. Насамперед ми маємо завершити формування сучасної якісної освітньо-лабораторної бази та завоювати довіру людей до навчального закладу. Пройти міжнародну сертифікацію, вийти на державний та міжнародний рівень. Диплом ЕТІ повинен асоціюватися із якістю освітніх послуг в нашій країні і, навіть, за її межами», – зазначив новий ректор ЕТІ ім. Роберта Ельворті.

Сергію Дубровському 37 років. Він закінчив Національний авіаційний університет, отримавши повну вищу освіту за спеціальністю «Виробництво, технічне обслуговування та ремонт повітряних суден і авіаційних двигунів». Закінчив аспірантуру, захистив дисертацію кандидата технічних наук за спеціальністю «Двигуни та енергетичні установки». Вісім років очолював механіко-машинобудівний факультет Криворізького Національного університету.

ЕТІ ім. Роберта Ельворті в 1993 року став першим приватним вищим навчальним закладом області. Він здійснює діяльність за спеціальностями економічного та технічного напрямку. З 2017 року ЕТІ є активним учасником проєктів «Дуальна освіта в діалозі» та «Пілотний проєкт дуальної вищої освіти в Україні», що здійснюються за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та за участі Федерації роботодавців України. Заклад співпрацює з провідними підприємствами Кіровоградщини. В інституті запроваджена грантова система навчання. Найкращі за рейтингом студенти отримають від Благодійного фонду «Ельворті» гранти на безкоштовне навчання.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.