У мерії Кропивницького розповіли, чим приваблюватимуть туристів у місто

В рамках програми розроблені десять пріоритетних напрямків

1422
кількість переглядів

Готельєрів та рестораторів сьогодні, 23 січня, запросили у міськраду Кропивницького для презентації нової туристичної програми на наступні три роки, передає кореспондент CBN.

Як зазначив заступник міського голови Андрій Паливода, Кропивницький з погляду туризму має як переваги, так і недоліки. «Жителі Кропивницького не відчувають, що живуть у туристичного привабливому місті. А це не так», – заявив він.

Слабкими сторонами туристичної галузі міста є, наприклад, відсутність пізнавальної та відомої туристичної атракції, відсутність хостелів, недостатня кількість готелів. Серед можливостей – створення туристичної привабливих об’єктів, розвиток індустріального туризму.

В рамках програми розроблені десять пріоритетних напрямків, у тому числі розвиток туристично-рекреаційної інфраструктури та туристичного інформаційного ресурсу.

Учасники презентації висунули свої пропозиції, наприклад з гастротуризму.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.