ФК «Інгулець» розпочинає рік з перемоги

Перегляди: 1735

У першому контрольному матчі 2020 року «Інгулець» із Петрового на своїй базі у Володимирівці вчора, 23 січня, зустрічався із «Гірником» із Кривого Рогу.

Про це CBN поінформували в прес-службі ФК «Інгулець».

Розпочали господарі поля доволі упевнено. Вже на 25 хвилині Володимир Коробка вивів петрівчан вперед. Через три хвилини Дмитро Сула реалізував пенальті – 2:0. На 37 хвилині третій м’яч у ворота криворожан зі штрафного забив Ілля Коваленко. Незадовго до перерви гості зусиллями Горватом один м’яч відіграли – 3:1.

У другому таймі в складах обох команд відбулося чимало замін. Спочатку Артем Щедрий закріпив перевагу господарів. Гостям вдалося пробити на 53 хвилині Романа Льопку. Фінальний свисток зафіксував підсумкову перемогу «Інгульця» із рахунком 4:2.

Склад «Інгульця» у першому таймі: Шуст, Балан, Павлов (к), Кучеренко, потенційний новачок, Коробка, Марчук, Коваленко, Мішуренко, потенційний новачок, Сула.

Другий тайм: Льопка, Фатєєв, Ковальов, Синьогуб, Лупашко, Загальський, Запорожець, Козак, Щедрий, Акименко, Січінава.