ФК «Олександрія» розгромив македонців

Перегляди: 1639

У рамках навчально-тренувального збору, який проводить ФК «Олександрія» в Туреччині, наші земляки зіграли свій четвертий поєдинок, передає кореспондент CBN.

Цього разу суперником команди Володимира Шарана були футболісти з клубу «Македонія Гьорче Петров», який наразі посідає п’яте місце в чемпіонаті своєї країни. Гра проходила за відчутної ігрової переваги українців.

Вже в дебюті зустрічі свій перший гол у складі олександрійців забив Роман Вантух. Новачок «Олександрії» вдало виконав штрафний удар метрів із 18, поціливши у ближній нижній кут воріт македонців.

Надалі підопічні Володимира Шарана продовжували диктувати конкурентам свої умови. Реалізувати свої моменти у першому таймі більше не вдалося. Гравці македонського клубу переважно захищалися, сподіваючись на контратаки. Захист та голкіпер олександрійців Олег Білик зіграли надійно – 1:0.

По перерві тренерський штаб «Олександрії» випустив інший склад. Характер протиборства не змінився, а наполегливість наших земляків у атаці далася взнаки.

Спочатку олександрійці заробили пенальті, який пробив Василь Грицук. Згодом, після вдалого високого пресингу, один на один із голкіпером суперників вийшов Дмитро Шастал. Шансів воротареві македонців наш хавбек не залишив, холоднокровно пробивши у дальній кут – 3:0. Після цього футболісти «Македонії ГП» активізувалися, навіть, улучили в поперечину й декілька разів вдало зіграв наш голкіпер Юрій Паньків.

Наприкінці матчу олександрійці провели ще одну стрімку атаку лівим флангом, яку знову завершив Дмитро Шастал. Вже у компенсований час суперники збили Василя Грицука у власному штрафному майданчику. Цього разу з «позначки» влучно пробив Денис Безбородько – 5:0. Команда Володимира Шарана здобула вже свою третю перемогу в Туреччині.

Склад олександрійців у першому таймі: Олег Білик, Каспарс Дубра, Владислав Бабогло, Роман Вантух (Євген Протасов, 43’), Павло Пашаєв, Дмитро Гречишкін, Євген Банада (к), Артем Гордієнко, Максим Третьяков, Валерій Лучкевич, Артем Сітало.

Другий тайм: Юрій Паньків, Олександр Мельник, Антон Шендрік, Євген Протасов, Денис Мірошніченко, Олексій Довгий, Василь Грицук, Жоао Тейшейра, Богдан Мишенко, Дмитро Шастал, Денис Безбородько.