«Олександрія» впевнено здолала «Пюнік»

Перегляди: 1021

П’ятий поєдинок у рамках навчально-тренувального збору в турецькій Аланії олександрійці зіграли проти вірменського «Пюніка». Найтитулованійший клуб Вірменії в поточному чемпіонаті країни посідає сьоме місце.

Бронзовий призер УПЛ був значно сильнішим за вірменський «Фенікс» (саме так переводиться назва клубу).

На 11-й хвилині свій третій матч на цьому зборі забив молодий нападник «Олександрії» Денис Устименко. Відбивши усі намагання конкурентів відігратися, наші земляки провели ще одну результативну атаку, яку завершив Денис Безбородько. Та все ж футболістам «Пюніка» вдалося один м’яч відіграти, після автоголу Антона Шендрика – 2:1.

Перший тайм, який пройшов за, в цілому, рівної боротьби завершився за мінімальної переваги українців.

По перерві, після традиційних змін у складі, підопічні Володимира Шарана зіграли більш результативно. Спочатку Тейшейра відзначився своїм першим влучним ударом за «Олександрію». Йому вдався прицільний удар у дальній кут із меж штрафної. Згодом Дмиро Шастал змусив сфолити захисників «Пюніка» в межах штрафної.

Пенальті реалізував Максим Третьяков. Та гравці вірменського клубу не склали зброю й таки вдруге пробили голкіпера «Олександрії» після удару Артака Едігаряна. Та все ж крапку в цьому надрезультативному протиборстві поставили саме олександрійці. Приємно, що забив Артем Сітало, який відновився після ушкодження. Фінальний свисток зафіксував чергову впевнену перемогу команди Володимира Шарана – 5:2.

Тепер в активі ФК «Олександрія» чотири перемоги й лише одна нічия.

«Олександрія»: 1 тайм: Юрій Паньків, Антон Шендрік, Каспарс Дубра, Павло Пашаєв, Денис Мірошніченко, Андрій Запорожан (к), Василь Грицук, Максим Куліш, Максим Задерака, Денис Устименко, Денис Безбородько.

2 тайм: Юрій Паньків (Дмитро Рудик, 60’), Валерій Лучкевич, Владислав Бабогло, Олександр Мельник, Максим Третьяков, Євген Протасов, Тейшейра, Дмитро Шастал (Олексій Довгий, 65’), Богдан Мишенко, Артем Сітало, Максим Івахно.