Кропивницький центр розвитку дитини проводить благодійний збір речей для безпритульних тварин

Триватиме благодійний збір речей протягом двох тижнів

1439
кількість переглядів

У Кропивницькому центр розвитку дитини проводить благодійний збір речей для безпритульних тварин з ветеринарно-реабілітаційного центру «БІМ», під опікою якого знаходzться майже три сотні безпритульних собак та два десятки котів, передає кореспондент CBN.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Для «БІМу» збирають крупи, корм, ветеринарні ліки та ковдри. Триватиме благодійний збір речей протягом двох тижнів.

Таку акцію у центрі розвитку дитини «Дошкільнятко» оголосили між своїми учнями, однак викладачі запевняють, долучитися може кожен охочий. Принести речі можна до адміністратора центру за адресою: вул. Соборна, 1а, кінотеатр «Портал», третій поверх.

«Дуже хотілося б, щоб якомога більше людей допомагало організації “БІМ”, тому ми починаємо з меншого. З того, на що можемо вплинути, це наша організація, де я працюю. Ми оголосили серед діток благодійний збір, щоб допомогти тваринкам», – сказала викладач центру розвитку дитини «Дошкільнятко» Світлана Шверненко.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.