У Кропивницькому збирають пластикові кришечки для порятунку онкохворих дітей

За словами Аліни Савич, акція безстрокова, долучитися до неї може кожен охочий

1495
кількість переглядів

У Кропивницькому збирають пластикові кришечки, щоб допомоги онкохворим дітям.

Про це CBN повідомила волонтерка та організаторка акції Аліна Савич.

Менше ніж за місяць вона назбирала вже п’ять кілограмів пластику. Жінка планує здати його на переробку, коли в неї буде 500 кілограмів, а всі виручені гроші підуть на лікування Вікторії Горбатюк, яка має пухлину мозку.

«Для збору підходять будь-які кришечки. Це можуть бути кришечки з-під майонезу, води, шампунів, кремів. Саме такий пластик підлягає переробці. За один кілограм можна отримати десять гривень», – розповідає волонтерка.

За словами Аліни Савич, акція безстрокова, долучитися до неї може кожен, хто хоче допомагати, але не має можливості взяти гроші з сімейного бюджету.

«Мені зателефонували вже дуже багато охочих. Усі хотіли здати кришечки, й усі кажуть, пишуть, що “ми будемо збирати”, хтось уже дзвонить і каже: “Ми вже назбирали пакет, мішок, відро цих кришечок”. Багато людей відгукуються на акцію, і я сподіваюсь, що такими швидкими темпами ми назбираємо багато кришечок, щоб можна було дійсно допомогти хворій дитині», – додала жінка.

Зібрані кришечки можна передати, написавши у Facebook Аліні Савич.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.