Юнак з Кропивницького зняв соціальний ролик про підлітковий суїцид (ВІДЕО)

Знімали ролик протягом двох тижнів

1390
кількість переглядів

17-річний Денис Коцарь з Кропивницького зняв соціальний ролик про підлітковий суїцид, передає кореспондент CBN.

«Надихнув мене на цей ролик серіал Нового каналу “Перші ластівки”. Після цього я зрозумів, що тема підліткового суїциду – досить глобальна проблема, адже це вже не перший серіал що в Україні, що в світі на таку тему, і я теж вирішив про це розповісти», – прокоментував юнак.

За словами Дениса Коцаря, знімали ролик протягом двох тижнів.

«Два тижні пішло на зйомку, та ще тиждень у нас зайняв монтаж. Допомагали мені лише друзі. У нас не було ніяких професійних операторів чи монтажерів. Все лише самі», – додав він.

Відео розмістили на сторінці національної дитячої «гарячої лінії» у Facebook.

«Ця гаряча лінія була підкріпленням до серіалу “Перші ластівки”. Коли ми вже повністю зробили відео, я написав голові цієї гарячої лінії, і вона погодилася його поширити», – додав Денис Коцарь.

Відео Дениса Коцаря щодо попередження підліткових суїцидів

Показ серіалу «Перші ластівки» на Новий канал завершився, але ми досі отримуємо відгуки від підлітків та молоді, яким відгукнулася ця телеісторія.Сьогодні хочемо показати вам роботу талановитого Дениса Коцаря. Він створив це відео, аби закликати своїх підписників і підписниць бути емпатійними. Ми підтримуємо його у прагненні спонукати суспільство поважати почуття інших. Це запорука формування дружніх стосунків та щирого спілкування.Як вам відео Дениса?#ПобачПершіЛастівки #ХтоТвійДруг #новийканал #НДГЛ #дитячагарячалінія #childhotline #NCH #116111UA

Опубліковано Національна дитяча "гаряча лінія" Понеділок, 27 січня 2020 р.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.