Кропивницький може протягом року отримати схему теплозабезпечення

Частину коштів на її створення заклали в бюджет міста

1285
кількість переглядів

З 10 по 14 лютого делегація Кропивницького зустрінеться з керівництвом представництва USAID в Україні, передає CBN.

Міська влада Кропивницького звернулась до Агентства за допомогою в рамках проекту «Енергетична безпека» у створенні схеми теплозабезпечення міста, адже без неї неможливо рухатися далі – проводити модернізацію системи теплозабезпечення.

«Це якби перед модернізацією будинку провели енергоаудит тільки в масштабах міста. Фактично наукова робота», – пояснив заступник міського голови Андрій Паливода і додав, що раніше її неможливо було провести через те, що одне з теплогенеруючих підприємств знаходилося у приватних руках.

У USAID готові профінансувати створення схеми теплозабезпечення Кропивницького, на що, за їхніми оцінками, потрібно три мільйони гривень. Дві третини коштів дає Агентство, одну – передбачили в бюджеті міста на цей рік.

«Для нас важливо ще й те, що займатися схемою будуть експерти USAID», – додав заступник міського голови.

На розробку схеми піде рік. Потім можна буде зайнятися безпосередньо модернізацією системи теплозабезпечення обласного центру, у що готові вкласти кошти ЄБРР і Світовий банк.

«Вже протягом двох років жителі Кропивницького відчують ефект впроваджуваних заходів у зменшенні вартості тепла, зниженні рівня його споживання та викидів СО2», – резюмував Андрій Паливода.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.