Депутат міськради: підприємець збирається знищити дерева у спальному мікрорайоні Кропивницького

Редакція CBN готова надати Роману Сидорову можливість висловити свою думк

3732
кількість переглядів

Депутат міськради Кропивницького Віталій Бєлов заявив, що підприємець Роман Сидоров планує знищити зелені насадження на вулиці Попова.

Про це депутат написав у Facebook, передає кореспондент CBN.

Наводимо допис повністю: «Схоже, жителів Попова продовжують випробовувати на міцність. Сидоров уже отримав техумови на перенесення водопроводу, а 27 січня спецінспекція видала дозвіл на земляні роботи. Як завжди – все з порушенням закону і байдужим ставленням до думки мешканців будинку.

1. При перенесенні водопровідної труби йде перетин з теплотрасою, що категорично заборонено під час опалювального сезону. А саме на цей період Сидорову видали дозвіл – з 27 січня по 4 березня. Всі розуміють, що в разі пориву теплотраси через проведення робіт без тепла залишиться вулиці Пацаєва, Попова і Жадова.

2. Незважаючи на заборону комісії зі знесення насаджень чіпати на ділянці дерева, кущі й навіть газон (рішення прикріплюю), спецінспекція (Андрій Максюта) видає Сидорову дозвіл на проведення земляних робіт. Це ж зрозуміло, що в такому випадку всі зелені насадження будуть знищені.

3. Спецінспекція дає дозвіл на земляні роботи, навіть незважаючи на те, що це земля комунальної власності, а не приватна.

Може, хтось інший і уваги не звернув би на всі ці порушення, але тільки не жителі Попова. Я захоплююся їхньою силою і завзяттям. Упевнений, вони відстоять свій маленький зелений острівець біля будинку!»

Редакція CBN готова надати Роману Сидорову можливість висловити свою думку. Ми також продовжимо стежити за ситуацією.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.