Компанія AgroVіsta відзначила своє 20-річчя (ФОТО)

Агрохолдинг працює на території чотирьох областей

2027
кількість переглядів

Цієї п’ятниці, 31 січня, холдинг AgroVіsta (колишній «УкрАгроКом») святкував 20-річний ювілей, передає кореспондент CBN.

На захід зібралися 800 працівників компанії. Ведучим свята запросили шоумена Сергія Притулу.

Холдинг входить до 20 найбільших в Україні. Він є лідером у технологіях вирощування зернових і цукрового буряку. Працює на території чотирьох областей і має три тисячі працівників.

Генеральний директор AgroVіsta Анатолій Кузьменко зазначив, що 20 років для компанії пройшли досить успішно. За цей час холдинг інвестував у будівництво і розвиток сільськогосподарської галузі 250 мільйонів доларів.

«Наша компанія розвинулася, збільшилася в десятки разів. У виробництво ввели нові об’єкти, елеватори, річний термінал, молочний комплекс. Люди працюють, отримують зарплату, але ми робимо все на перспективу. Думаю, перспектива буде за переробкою, за енергетикою ну і за вдосконаленням сучасних технологій. Тих, які ми сьогодні маємо у виробництві», – сказав Анатолій Кузьменко.

На святкування 20-річчя компанії запросили українську співачку Тіну Кароль. Після її виступу обирали кращих у номінаціях «Патріот компанії», «Ветеран компанії», «Молодь компанії», «Династія компанії», «Душа компанії» тощо. Всі, хто виграли в номінаціях, отримали кубок, квіти та призи від організаторів.

З вітальним словом до присутніх звернувся й президент футбольного клубу «Олександрія» Сергій Кузьменко. За його словами, компанія зазнала успіху й завдяки друзям AgroVіsta.

«Я хочу подякувати багатьом нашим друзям, які повірили в нашу компанію, коли ми тільки починали її створювати, і приїхали працювати на Кіровоградщину з різних куточків України. Я щиро дякую вам всім», – зазначив він та покликав на сцену міського голову Кропивницького Андрія Райковича, голову наглядової ради ПрАТ «Ельворті Груп» та ПрАТ «Гідросила Груп» Павла Штутмана та фінансового директора НВП «Радій» Аліну Бєгун для вітального слова.

«Ця компанія займає гідне провідне місце, адже саме вона створює робочі місця, вирощує високі врожаї та займається повним циклом сільського господарства. Я їм бажаю лише процвітання», – зазначив Андрій Райкович.

Також організатори заходу влаштували лотерею для своїх працівників. За номерами ряду та місця визначали переможців. Головним призом вечора був автомобіль Renault Logan, який виграв працівник компанії AgroVіsta (колишній «УкрАгроКом») Сергій Гаврилаш, який працює трактористом. У лотереї також розіграли путівки на відпочинок за кордон та інші цінні подарунки. Після лотереї перед присутніми виступив гурт «Ляпіс 98» (вокаліст – Сергій Міхалок).

Фото Григорій Зуб, CBN 

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.