Підприємства Кіровоградщини можуть збільшити експорт у Туреччину

Обсяг двостороннього товарообігу планують збільшити до 10 млрд дол.

1264
кількість переглядів

Малі та середні підприємства Кіровоградської області незабаром можуть збільшити експорт продукції у Туреччину, повідомили CBN у прес-службі Торгово-промислової палати України.

Це стало одним з результатів бізнес-форуму, який пройшов у ТПП України за участі президентів України та Туреччини Володимира Зеленського і Реджепа Таїпа Ердогана.

«Туреччина – ринок у фокусі для українського експорту, наш стратегічний партнер в економіці. Торгово-промислова палата намагається ширше залучити до зовнішньоекономічної діяльності малі та середні підприємства. Ми запрошуємо турецький бізнес взяти участь у цьому процесі, оскільки Туреччина має значний досвід розвитку малого та середнього бізнесу та успішного виходу на ринки ЄС», – сказав президент ТППУ Геннадій Чижиков.

Він відзначив, що найбільш перспективними для розвитку співпраці є агропромисловий комплекс, ІТ, машинобудування, туризм та логістика.

«Мета двох наших країн – збільшити обсяг двостороннього товарообігу до 10 мільярдів доларів в найближчі роки. Ми не лише сусіди у Чорноморському регіоні, а і стратегічні партнери», – сказав голова Турецько-української Ділової Ради Рушен Четін.

Поспілкувалися з турецькими бізнесменами також голова Кіровоградської ОДА Андрій Балонь та представники регіональної ТПП.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.