У фракцiї «Слуга народу» вибачилися за пораду нардепа пенсiонерцi продати собаку

Висловлювання Брагара у фракції вважають абсолютно некоректним

564
кількість переглядів

Заступниця голови фракцiї «Слуга народу» Євгенiя Кравчук заявила, що керiвництво фракцiї не пiдтримує позицiю Євгена Брагара щодо оплати комунальних послуг пенсiонерами, вона вибачилася за слова депутата i назвала висловлювання Брагара абсолютно некоректним.

Про це повiдомляють Факти ICTV.

У свою чергу заступниця керiвника Офiсу президента Юлiя Ковалiв в ефiрi «Свободи слова» на телеканалi заявила, що питання пенсiонерки Любові Колючої з Кiровоградщини вивчили.

«Ми вивчили питання Любовi Павлiвни з Кiровоградської областi. За iнформацiєю, яку сьогоднi надав уряд, ця сiм’я з початку сезону отримала монетизовану субсидiю у розмiрi трохи бiльше 3,5 тисяч гривень, що в середньому дозволило цiй сiм’ї платили не бiльше, нiж 300-350 гривень за комунальнi послуги», – зазначила Ковалiв.

Вона додала, що таким чином монетизацiя субсидiй дозволяє людям зменшувати свої витрати на оплату компослуг.

Нагадаємо, до студiї телеканалу «112», де в прямому ефiрi був нардеп вiд «Слуги народу» Євгенiй Брагар, зателефонувала Любов Павлiвна з Аджамки i запитала, як їй прожити на пенсiю у 2 тисячi гривень, якщо газ такий дорогий. «Якщо собака елiтної породи – вона може його продати», – сказав народний обранець.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.