Телеканал «Вітер» запускає аналітичну програму «Експертер» (ВІДЕО)

Дивіться по понеділках в ефірі телеканалу «Вітер»

1811
кількість переглядів

На телеканалі «Вітер» виходить в ефір нова програма – «Експертер».

Ведучі Едуард Клюєнко та Руслан Стадніченко аналізуватимуть найважливіші події у суспільному та політичному житті Кіровоградщини.

Першу програму присвятили комунальним проблемам, з якими стикаються жителі області, на прикладі Світловодська. Чи змінилося житлово-комунальне господарство за роки незалежності, чи може воно взагалі змінитися, і чи можна взагалі приватизувати стратегічні підприємства?

Чим є бажання жителів села Власівка приєднатися до Полтавщини: сепаратизмом чи здоровим глуздом? Може, це лише одвічне українське питання землі, чи час корегувати Конституцію?

На ці запитання відповідають, як кажуть ведучі, «лише ті, хто знає».

Та й самі ведучі Едуард Клюєнко та Руслан Стадніченко – відомі науковці, фахівці з соціології та політології. Тож дивіться на телеканалі «Вітер» програму, яка допоможе розуміти, що відбувається поруч.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.