«Велике інтерв’ю»: директор TomoClinic Володимир Ященко (ВІДЕО)

Щороку в світі реєструють 12 млн осіб, які вперше захворіли на рак

1520
кількість переглядів

Ми запросили на «Велике інтерв’ю» директора компанії TomoClinic, яка займається ранньою діагностикою і лікуванням раку, Володимира Ященка.

Щороку в світі реєструють 12 млн осіб, які вперше захворіли на рак. Близько 7 млн помирають від хвороби. Україна відрізняється високим рівнем захворюваності на цю недугу. Рак посідає друге місце в структурі смертності населення України і разом з серцево-судинними захворюваннями визначає рівень здоров’я нації. Ризик захворіти на рак в Україні мають кожен третій чоловік та кожна п’ята жінка, до 30% хворих – особи працездатного віку.

Актуальність проблеми визначається складністю своєчасної діагностики, часто пацієнти пізно звертаються до лікарів, коли допомогти їм вже неможливо. Онкологи наголошують: при виявленні хвороби на ранній стадії до 40% хворих можливо вилікувати.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.