Екс-заступника голови ОДА рекомендували на керівну посаду в міськраді

Остаточне рішення приймає міський голова

1257
кількість переглядів
Сергій Коваленко

Конкурсна комісія на заміщення вакантних посад міськради Кропивницького рекомендувала призначити на посаду директора департаменту надання адміністративних послуг Сергія Коваленка, передає кореспондент CBN.

Як розповіла керуюча справами виконавчого комітету міської ради Альвіна Бондаренко, подав документи на конкурс лише він.

«Вимоги у нас до всіх однакові. Перше – це письмовий іспит і відповіді на п’ять запитань. Він дав змістовні відповіді, бо дуже добре знає законодавство», – прокоментувала Альвіна Бондаренко.

Вона пояснила, що будь-який претендент на будь-яку посаду у виконавчій службі міськради повинен знати відповіді на 45 питань, які розроблені Нацагентством з питань державної служби. По 15 питань на знання Конституції, закону про запобігання корупції та закону про службу в органах місцевого самоврядування. Є 15 білетів, де три питання стосуються законодавства і два – специфіки роботи у відповідному підрозділі, які розробляють фахівці міськради.

«Конкурсна комісія приймає рекомендаційне рішення, остаточне – міський голова», – додала керуюча справами виконавчого комітету.

За власною інформацією CBN, призначення Сергія Коваленка на посаду директора департаменту надання адміністративних послуг міськради Кропивницького відбудеться завтра.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.