У Новоукраїнці планують виробляти сік

Розмір інвестицій складе близько 20 мільйонів гривень

8866
кількість переглядів

ТОВ «Зерновик» будує в Новоукраїнці овочесховище та планує виробляти сік.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

«Наразі елеватор на підприємстві заповнений майже повністю. Там зберігаються різні сільськогосподарські культури: кукурудза, пшениця та насіння соняшнику. У планах цьогоріч завершити будівництво овочесховища, розрахованого на зберігання 4 тисяч тонн овочів, і запустити цех з виробництва соків. Завдяки цьому з’явиться ще приблизно 35 робочих місць. Розмір інвестицій складе близько 20 мільйонів гривень», – прокоментував директор ТОВ Володимир Ігнатенко.

Роботи з будівництва овочесховища керівник підприємства показав голові ОДА Андрію Балоню. Наразі спеціалісти закінчують монтувати каркас об’єкта.

Загалом овочесховище розраховане на шість камер для зберігання яблук, по дві камери для зберігання моркви та цибулі, одну камеру для зберігання капусти та ще приміщення складу для готової продукції.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.