Мер Кропивницького: «Я розумію, що собаками не треба розраховуватися. Але платити за газ треба»

953
кількість переглядів

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович доручив профільними заступникам роз’яснити населенню, чому потрібно платити за розподіл та транспортування газу.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Водночас жителів обласного центру просять вчасно розраховуватися за теплопостачання, передає кореспондент CBN.

«Людям потрібно чітко роз’яснити, чому подвійні платіжки. Має бути постійна комунікація з облгазом. Якщо потрібно, організувати зустрічі. Я розумію, що собаками не треба розраховуватися. Не від великого розуму видають такі вислови. Але важливо вчасно платити. Інакше можуть бути штрафні санкції, чи ще гірше – відключення котелень від газопостачання», – звернувся Андрій Райкович.

Нагадаємо, до студiї телеканалу «112», де в прямому ефiрi був нардеп вiд «Слуги народу» Євгенiй Брагар, зателефонувала Любов Павлiвна з Аджамки i запитала, як їй прожити на пенсiю у 2 тисячi гривень, якщо газ такий дорогий. «Якщо собака елiтної породи – вона може його продати», – сказав народний обранець.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.