Мер Кропивницького: «Я розумію, що собаками не треба розраховуватися. Але платити за газ треба»

850
кількість переглядів

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович доручив профільними заступникам роз’яснити населенню, чому потрібно платити за розподіл та транспортування газу.

Водночас жителів обласного центру просять вчасно розраховуватися за теплопостачання, передає кореспондент CBN.

«Людям потрібно чітко роз’яснити, чому подвійні платіжки. Має бути постійна комунікація з облгазом. Якщо потрібно, організувати зустрічі. Я розумію, що собаками не треба розраховуватися. Не від великого розуму видають такі вислови. Але важливо вчасно платити. Інакше можуть бути штрафні санкції, чи ще гірше – відключення котелень від газопостачання», – звернувся Андрій Райкович.

Нагадаємо, до студiї телеканалу «112», де в прямому ефiрi був нардеп вiд «Слуги народу» Євгенiй Брагар, зателефонувала Любов Павлiвна з Аджамки i запитала, як їй прожити на пенсiю у 2 тисячi гривень, якщо газ такий дорогий. «Якщо собака елiтної породи – вона може його продати», – сказав народний обранець.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.