У Кропивницькому оголосили конкурс на кращий відеофільм про місто

1287
кількість переглядів

У Кропивницькому оголосили конкурс на кращий відеофільм «Моє рідне місто», передає CBN з посиланням на прес-службу міськради.

Ініціаторами виступили управління освіти та відділ по роботі з засобами масової інформації міськради.

До участі запросили учнів міських закладів освіти, аби залучити талановиту та здібну молодь до створення мистецьких проектів, здатних поєднати кращі історичні надбання минулого з новими креативними ідеями та поглядами в майбутнє міста.

Гасло цьогорічного конкурсу: «Місто шанує минуле і з надією дивиться в майбутнє».

Оргкомітет очікує від конкурсних робіт повного розкриття тематики, художньої майстерності та оригінальності.

Хронометраж відеофільму повинен становити не більше 10 хвилин. Учасник конкурсу має право представити свій творчий доробок під власним ім’ям. Відеофільми приймаються як від одного автора, так і від групи авторів.

Відеофільми прийматимуть до 20 лютого за адресою: Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, відділ по роботі із засобами масової інформації, каб. 314. Телефон для довідок: 22-69-48.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.