У Кропивницькому презентують новітні освітні технології (ФОТО)

715
кількість переглядів

У Кропивницькому в рамках проекту «Аукціон новітніх технологій» розпочався триденний освітній захід, передає CBN.

Ініціаторами виступило міське управління освіти. Перший захід відбувся у 16-й школі, де провели виставку технологій, які використовуються на уроках природничого напрямку та Захисту Вітчизни.

Викладачі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» розповіли та показали, якими цікавими можуть бути математика, хімія, фізика та біологія, як знання, отримані на цих уроках, можна застосувати в звичайному житті та які професії можна отримати, навчаючись у цих освітніх закладах. Молоді науковці розвіяли міфи про перевищення нітратів в овочах, що ми купуємо в супермаркетах, навчили школярів робити лимонад та сухарики, аромасвічки та продемонстрували, з чого робляться полімери і як їх можна використати в побуті.

Представник Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті розповів про переваги дуальної освіти, а викладач Військового інституту танкових військ НТУ ХПІ надав можливість учням побачити, як навчають в закладі – спочатку за допомогою окулярів віртуальної реальності, а вже потім на справжній бойовій техніці.

У заході взяли участь майже 200 учнів 9-11 класів з десяти кропивницьких шкіл.

Завтра, 12 лютого, учнів навчальних закладів на «Аукціон новітніх технологій» зберуть у ліцеї «Сокіл», а 13 лютого – в ЕТІ ім.Роберта Ельворті.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.