У Кропивницькому відбудеться 12-годинний молебень

645
кількість переглядів

У Кропивницькому завтра, 13 лютого, відбудеться щорічний міжконфесійний молебень.

В обласному клінічному госпіталі ветеранів війни 12 годин безперервно молитимуться військові капелани бойових підрозділів ЗСУ, поліцейські капелани управлінь патрульної поліції та священники християнських церков міста, повідомляє кореспондент CBN.

Молитимуться за збереження обласного клінічного госпіталю як осередку медичної, психологічної та духовної допомоги ветеранам. Адже з впровадженням другого етапу медичної реформи госпіталь перетвориться на звичайну лікарню і не зможе надавати дітям війни, афганцям та ветеранам війни на сході країни ту медичну, реабілітаційну і психологічну допомогу, яку вони отримують зараз.

За словами головного лікаря медичного закладу Геннадія Сябренка, минулого року в Бога просили допомоги у звільненні українських моряків. Сьогодні допомоги потребує госпіталь, у якому обслуговуються 25 тисяч військових, що боронять українську землю від російської агресії.

Долучитись до молитви можна протягом дня. Молебень триватиме з 7:00 до 19:00 на другому поверсі госпіталю. Вхід вільний.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.