Представниці Кіровоградщини вдало виступили на чемпіонаті України з важкої атлетики

Перегляди: 1137

У Коломиї відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років.

У змаганнях взяли участь п’ять вихованок ОСДЮСШО «Надія».

Про це СВN повідомили в обласній федерації важкої атлетики.

У ваговій категорії до 49 кг Вікторія Агаметова стала срібною призеркою в ривку та поштовху й здобула срібло в сумі двоборства. У ваговій категорії до 71 кг Ірина Марфула виконала норматив майстра спорту України, продемонструвала треті результати в обох вправах, що принесло їй три бронзові медалі в ривку, поштовху та в двоборстві.

У ваговій категорії до 64 кг Катерина Бугай стала бронзовою призеркою в ривку, а в багатоборстві фінішувала четвертою.

У цій же ваговій категорії Дар'я Шестель стала шостою за сумою результатів у двох вправах. До того ж Дар’я виконала норматив майстра спорту України.

У ваговій категорії до 81 кг Христина Дудніченко в усіх видах програми стала четвертою.

Жіноча збірна Кіровоградської області посіла третє командне місце.

До успіху дівчат привели наставники ЗТУ Вячеслав Жуков, ЗТУ Володимир Іващишин і Юлія Кондратенко.