У Новоукраїнці чоловік погрожував підірвати суддю гранатою

0
4491
views

Чоловік погрожував розправою слідчому судді Новоукраїнського районного суду Ользі Гарбуз (вона ж очолює суд), яка 10 лютого розглядала його скаргу на постанову слідчого Новоукраїнського відділення поліції про закриття кримінального провадження від 1 грудня.

Про це суддя повідомила у вищу раду правосуддя і прокуратуру, передає кореспондент CBN.

Чоловік заявив відвід судді, у засіданні оголосили перерву. У цей час він неодноразово заходив до кабінету: «…в присутності секретаря судового засідання словесно погрожував нам фізичною розправою <…> а також словесно погрожував застосувати бойову гранату в приміщенні суду, якщо я до нього не вийду».

Інформацію за цим фактом внесли до Єдиного реєстру досудового розслідування за частиною 1 статті 377 Кримінального кодексу – погроза вбивством, насильством або знищенням чи пошкодженням майна щодо судді, народного засідателя чи присяжного, а також щодо їх близьких родичів у зв’язку з їх діяльністю, пов’язаною із здійсненням правосуддя.

У судді CBN пояснили, що справа досі перебуває в проваджені Ольги Гарбуз, тому жодних коментарів суддя давати не буде.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.