Житель Кіровоградщини найняв кілера для вбивства своєї екс-дружини – співробітниці Академії СБУ

2734
кількість переглядів

Співробітники служби безпеки України викрили та попередили замовне вбивство співробітниці Національної академії Служби.

Оперативниками спецслужби встановили, що житель одного з міст Кіровоградщини шукає кілера для вбивства колишньої дружини, співробітниці Академії Служби, повідомили CBN у прес-групі УСБУ в області.

З жінкою у замовника тривають судові суперечки щодо визначення місця проживання спільної дитини та виплати аліментів.

Правоохоронці імітували у Києві зникнення та вбивство жертви, після чого повідомили замовнику. Життя дружини він оцінив в одну тисячу доларів США.

До реалізації злочинного задуму організатор вбивства ретельно готувався та здійснював заходи конспірації. Для спілкування з виконавцем він використовував спеціально придбані засоби зв’язку, кошти перераховував через банківські платіжні системи.

Співробітники СБ України затримали колишнього чоловіка одразу після перерахування «кілеру» останньої суми коштів за виконану роботу в одному з райцентрів Кіровоградщини.

«У межах розпочатого кримінального провадження вирішується питання щодо оголошення повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого п. 11 ч. 2 ст. 115 (вбивство на замовлення) Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії. Викриття і затримання організатора вбивства проводилося управлінням СБУ в Кіровоградській області спільно з Головним управлінням внутрішньої безпеки СБ України та Нацполіцією під процесуальним керівництвом прокуратури Кіровоградської області», – сказано також у повідомленні СБУ.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.