У ЖЕО Кропивницького встановлять термінали ПриватБанку

981
кількість переглядів

До сфери обслуговування управляючої компанії входить Новомиколаївка, Ковалівка та частина центру Кропивницького.

Термінал ПриватБанку встановлять у приміщенні ЖЕО №1 у Кропивницькому.

Сьогодні, 20 лютого, директор департаменту адміністративних послуг міської ради Кропивницького Сергій Коваленко разом із директором ЦНАПу Антоном Шевченком та директором ЖЕО №1 Світланою Ковальовою за участі представника ПриватБанку Альони Стоян обговорили перспективи встановлення терміналу, передає кореспондент CBN.

Як запевнила Альона Стоян, термінал можна буде встановити вже до кінця місяця. Тож містяни, що обслуговуються у ЖЕО №1, зможуть безпосередньо на місці оплатити послуги реєстрації місця проживання, квартальну плату тощо.

«Зараз ми розпочинаємо роботу зі встановлення терміналів. Першим буде встановлено термінал в ЖЕО №1. Далі ми плануємо встановити такі термінали в ЖЕО, що обслуговують населення в районах вулиць Попова, Єгорова, району Озерної Балки та селища Нового», – сказав Сергій Коваленко.

Він також наголосив, що оплата через термінал економитиме кошти кропивничан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому запрацював новостворений департамент надання адмінпослуг (ФОТО)

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.