Нацрада оголосила попередження трьом кабельним провайдерам з Кіровоградщини

796
кількість переглядів

На засіданні 20 лютого Національна рада розглянула результати перевірок 17 провайдерів програмної послуги та на їх підставі ухвалила низку санкційних рішень.

Про це повідомляється на сайті Нацради.

Більшість з провайдерів вели діяльність з порушенням частини дев’ятої статті 39 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», а саме: надавали універсальну програмну послугу не в повному обсязі.

«У компаній фіксувалося недотримання загальної концепції добору програм для ретрансляції, що порушує вимоги пункту 2.3 розділу ІІ Положення. Також в діяльності деяких провайдерів було виявлено недотримання частини другої і п’ятої статті 42 Закону України “Про телебачення і радіомовлення”, оскільки ліцензіати поширювали у багатоканальних телемережах телерадіопрограми та передачі, які не відповідають переліку телерадіопрограм та передач, передбаченим у складі їх програмної послуги, та ретранслювали іноземні програми, які не входять до переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України», – сказано в повідомленні регудятора.

Національна рада визнала ці порушення і застосувала до 16 провайдерів програмної послуги санкцію «оголошення попередження». Серед них – ТОВ «Шторм-ТВ» (Кропивницький), ПП «Мережа Плюс» (Долинська) та ПрАТ ТРК «Веселка» (Світловодськ).

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.