У Кропивницькому дітей запрошують безкоштовно займатись водним та вітрильним туризмом

2186
кількість переглядів

В обласному центрі розпочала роботу Кропивницька федерація спортивного туризму, передає кореспондент CBN.

Основними напрямками її діяльності стане розвиток водного, вітрильного туризму.

«Нарешті ми створили в місті відокремлений підрозділ Федерації спортивного туризму України. На човнову станцію «Тихої Гавані» минулого року обласним центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді були придбані парусники трьох типів саме для того, щоб діти Кропивницького безкоштовно займались цим видом туризму», – розповів голова міської федерації спортивного туризму Олександр Горбунов.

Як зазначив директор обласного центру туризму Андрій Лісота, кількість гуртків та дітей, які хочуть займатись спортивним туризмом, дуже зросла: «Є діти, є засоби і є чудове місце – водна гавань у парку Перемогу, де можна відпрацьовувати початкові навички, а потім виходити на велику воду Південного Буту та Світловодського водосховища».

Кропивницька федерація спортивного туризму разом з обласним центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді запрошує хлопчиків та дівчат, яким уже виповнилося 10-12 років і які вміють плавати, на заняття водним та вітрильним туризмом. Групи вже починають формувати.

Для занять усіма видами туризму – пішохідним, дитячим, водним, вітрильним, велосипедним, гірським – є все: каяки, вітрильники, байдарки, велосипеди, намети, рюкзак тощо.

«У нас є все, щоб безкоштовно займатися різними видами спортивного туризму. Заходьте на наш сайт, на сторінку в Facebook, щоб отримати усю необхідну інформацію», – додав Андрій Лісота.

За його словами, невдовзі почнуться теоретичні заняття, а з настанням тепла – практичні навчання.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.