У Малій Висці депутати хочуть продати бібліотеку

3179
кількість переглядів

У Малій Висці депутати районної ради хочуть виставити на аукціон приміщення районної бібліотеки, що по вулиці Центральній, 80.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Маловисківської міської ради Юрій Гульдас.

«Шановні депутати районної ради! Пані Сосновська! Ви що робите? Ви що продаєте? Бібліотеку? Совість є? Ви її будували? Як може 18 депутатів продавати майно, яке належить всій громаді? Звертаюся до керівництва області, прокуратури, СБУ, до ЗМІ – висвітлити цей ганебний вчинок голови районної ради С. Сосновської. Контролюючим органам перевірити законність продажу бібліотеки. Міськрада надсилала клопотання про передачу в комунальну власність міста, але з різних причин на сесії було відмовлено», – йдеться в дописі.

Натомість в районній раді стверджують, що на відкритий аукціон планують виставити не бібліотеку, а колишнє приміщення банку, де бібліотеки ніколи не було.

«У 2018 році районна рада прийняла рішення про передачу бібліотеки Маловисківській міській раді – до сьогодні її ніхто не забрав, бо їх цікавить не установа, а приміщення установи. Хочу довести до відома всіх, що це приміщення спільної власності громад району, а не міської ради. Виручені кошти підуть до районного бюджету на районні школи, дитсадки, дороги і таке інше», – йдеться в коментарі заступника голови Маловисківської районної ради Валерія Палія.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.