Кропивницький журналіст презентував нову збірку поезій (ФОТО)

678
кількість переглядів

Збірку поезій «Вертоград багатоцвітний» презентував кропивницький літератор, поет і публіцист Роман Любарський, передає кореспондент CBN.

Збірка – результат його роботи з художнім словом за останні сім років. Має чіткий тричастинний поділ, який нагадує піраміду. В її основі – переклади зразків світової літератури: філософської, громадянської, пейзажної та любовної лірики. Ідея висловлена в назві книги, адже слово «вертоград» має три значення: це старовина назва плодового саду, лікарський порадник та образ Небесного Граду, Нового Єрусалима.

Вірші Роман Любарський почав писати 30 років тому. Перші поезії з’явилися в газеті «Молодий комунар». З того часу видав п’ять збірок поезії та дві збірки прози. Одна з них присвячена життю і творчості нашого земляка, поета Арсенія Тарковського «На каждый звук есть эхо на земле…». Любарський – лауреат багатьох всеукраїнських та міжнародних літературних конкурсів, наприклад, міжнародного Корнійчуковського фестивалю дитячої літератури.

Кропивничан Роман Любарський відомий також як журналіст видань «Вечірня газета», «Україна-Центр», «Кіровоградська правда» та «Народне слово».

Фото Максима Несвітайлова

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.