Вихованка олександрівської ДЮСШ виграла чемпіонат України з легкої атлетики

1116
кількість переглядів

У Сумах проходить чемпіонат України з легкої атлетики, де виграла вихованка олександрівської ДЮСШ, передає кореспондент CBN.

Майже всі найсильніші легкоатлети України виборюють нагороди серед дорослих і молоді в манежі Сумського державного університету. В другий день змагань вихованка олександрівської ДЮСШ Тетяна Мельник, яка нині виступає за Київ, виграла фінальний забіг на дистанції 400 метрів й здобула золоту нагороду.

На дистанції 60 метрів срібло завоювала ще одна киянка, вихованка ДЮСШ з міста Гайворон Яна Качур.

Із чотирьох кропивницьких стрибунів у висоту кваліфікацію пройшли Дмитро Яковенко та Антон Мокряк. Не зміг пробитися до фіналу Олег Тикул.

Ще один учень Геннадія Здітовецького, срібний призер юніорського чемпіонату Європи Олег Дорощук подолав два метри, але за рішенням наставника не виступатиме в завтрашньому фіналі. В цьому сезоні на юного вихованця СДЮСШОР-2 випало чимале навантаження й відчувається серйозна втома та є ризик травмуватися. Напередодні майбутніх важливих стартів, спортсмен із тренером вирішили не ризикувати. Хоча, маючи у своєму активі в цьому сезоні результат 225 см, Олег Дорощук був серед претендентів на нагороди дорослого чемпіонату України.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.