У Кропивницькому провели два смачні благодійні майстер-класи (ФОТО)

1114
кількість переглядів

У Кропивницькому провели відразу два благодійні майстер-класи для дітей з виготовлення піци.

Як розповіла CBN директор міжнародного благодійного фонду «Дивожиття» Вікторія Семененко, традицію проведення таких майстер-класів започаткували торік за підтримки піцерії «32 см. Піца на дровах».

Перший цьогорічний благодійний майстер-клас теж вирішили провести у піцерії, проте охочих було так багато, що до акції підключилося кафе-кондитерська «Щастя». Тож у двох закладах учора, 23 лютого, вчилися виготовляти піцу 60 дітей, в тому числі учасники дитячого танцювального колективу «Карамель».

Добра та смачна справа допомогла зібрати 3 тисячі 400 гривень. Вони підуть на допомогу 15-річному Миколі та 7-річному Михайлу, які мають спадкове дегенеративне захворювання – м’язову дистрофію Дюшена і мають пожиттєво приймати ліки.

За словами Вікторії Семененко, вже вдалося зібрати кошти на небулайзер – прилад для інгаляційної терапії, а зібрані під час майстер-класу гроші підуть на придбання ліків.

Фото МБФ «Дивожиття»

 

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.