На Кіровоградщині працюють дві госпітальні бази для хворих на коронавірус

1236
кількість переглядів
Олег Рибальченко

У Кіровоградській області функціонують дві госпітальні бази для лікування хворих на коронавірус – в обласній лікарні і в центральній міській лікарні у Кропивницькому.

Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олег Рибальченко сьогодні, 25 лютого, передає кореспондент CBN.

«В обох закладах є спеціалізовані боксовані відділення, реанімаційні. Людей будуть госпіталізовувати спецбригади швидкої. Лише тих, які мають ознаки захворювання і стверджують, що спілкувалися з людьми, які могли мати цей вірус. Ці бази забезпечені всім необхідним, що потрібно на перший час – 45 біозахисних костюмів, 97 пар окулярів, понад три тисячі масок, понад 2,5 тисячі пар перчаток», – розповів Рибальченко й уточнив, що наразі в Україні жодного лабараторно підтвердженого випадку коронавірусу немає.

У ТЕМУ

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.