У Малій Висці райрада і мерія не можуть поділити бібліотеку

884
кількість переглядів
Фото з сайту Маловисківського районного бібліотечно-інформаційного центру

У Малій Висці районна рада та міська рада райцентру не можуть дійти згоди у питанні продажу та приналежності районної бібліотеки.

Про це повідомляє кореспондент CBN.

Депутати Маловисківської районної ради прийняли рішення про приватизацію приміщення бібліотеки шляхом продажу на аукціоні без тендерів. За це проголосували 18 депутатів із 23 присутніх.

«Одразу до мене почали дзвонити. Я кажу, я до цієї бібліотеки ніякого відношення не маю, це власність районної ради. Але є така проблема. Люди питають, як бути далі? Там проводяться усі заходи. Вона слугує не тільки, як бібліотека. Там збираються ветеранські, громадські організації. Вона як своєрідний комунікативний майданчик», – зазначив у коментарі CBN міський голова Малої Виски Юрій Гульдас.

У райраді заперечують: стверджують, що продають приміщення, яке вже 20 років не має відношення до бібліотеки.

«Маловисківська районна рада не має наміру продавати приміщення бібліотеки, – заявила CBN голова райради Світлана Сосновська. – Вона як функціонувала, так і функціонує на сьогоднішній день. Але в жовтні 2018 року була створена комунальна установа Маловисківський районний бібліотечний інформаційний центр. Приміщення, яке продається, – це 99 квадратів. Воно не має абсолютно ніякого відношення до районної бібліотеки протягом 20 років. Там орендував банк. Це приміщення повністю відокремлене від бібліотеки».

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.