Порошенко прийде на допит сам

963
кількість переглядів
Петро Порошенко

П’ятий президент України та лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко завтра, 28 лютого, прибуде на допит до Державного бюро розслідувань (ДБР).

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це він повідомив на власній сторінці у Facebook, передає CBN.

«Наголошую – завтра я прибуду на допит сам, попри те, що ці переслідування – політично вмотивовані. Попри те, що сьогодні ми отримали рішення Вищого антикорупційного суду, прозоро сформованого за участі міжнародних експертів, яким визнано, що влада віддає незаконні накази щодо мого політичного переслідування», – написав Петро Порошенко.

21 лютого Печерський районний суд Києва прийняв два рішення про примусовий привід Порошенка на допит до ДБР.

Згідно з рішенням слідчої судді Печерського районного суду Києва Крістіни Константінової, 28 лютого 2020 року Порошенко примусово повинні привести на допит у кабінет №323а ДБР о 14:00.

Рішенням слідчого судді того самого суду Сергія Вовка, Порошенка чекатимуть на допит у кабінет №323 у ДБР на 14:00 6 березня 2020 року.

Ці рішення Порошенко прокоментував так: «Майже рік, як проти мене фабрикують десятки справ. Всі ці титанічні зусилля завершилися великим ”пшиком”. Нічого не знайшли і певен – не знайдуть. Інакше й бути не може. І як Президент, і як громадянин я завжди дотримувався і дотримуюсь законів».

Він додав, що тиск і залякування не змінять позиції партії на захист європейського та євроатлантичного вибору.

«Ми сильні, і гідно пройдемо будь-які випробування. Ми не себе захищаємо, а Україну. Бо Україна для нас понад усе. Слава Україні!» – заявив п’ятий президент України.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.