У Кропивницькому копи ловили чоловiка, який з ножем напав на колишню (ВIДЕО)

599
кількість переглядів

Сьогоднi, 3 березня, до полiцiї звернулася жiнка, яка повiдомила, що на вулицi Покровськiй колишнiй спiвмешканець накинувся на неї, схопив за шию та погрожував ножем.

Про це CBN поiнформували в прес-службi патрульної полiцiї Кiровоградщини.

«Нападник вихопив у жiнки мобiльний телефон та чкурнув геть. Патрульнi, якi прибули на виклик, посадили жiнку у службове авто та вирушили на пошуки чоловiка», – повiдомили в прес-службi.

Побачивши полiцейських, нападник намагався втекти. Пiд час перевiрки у 36-рiчного жителя Одеси патрульнi знайшли мобiльний телефон заявницi, нiж та наркотики. Для з’ясування всiх обставин на мiсце подiї викликали слiдчо-оперативну групу.

Поліцейські оперативно затримали чоловіка, який здійснив озброєний напад на свою колишню

Поліцейські оперативно затримали чоловіка, який, ймовірно, здійснив озброєний напад на свою колишнюСьогодні, близько 11-ї години до поліції звернулася стурбована жінка. Вона повідомила, що на вулиці Покровській колишній співмешканець накинувся на неї, схопив за шию та погрожував ножем. Раптом нападник вихватив у громадянки мобільний телефон та чкурнув геть.Патрульні, які прибули на виклик, посадили жінку до службового авто та вирушили на пошуки ймовірного злочинця.Вже за декілька хвилин вони виявили його на вулиці Кропивницького. Побачивши поліцейських, той чимдуж намагався накивати п’ятами, але охоронці порядку швидко його впіймали. Під час перевірки у 36-річного мешканця Одеси патрульні виявили мобільний телефон, який впізнала заявниця, предмет, схожий, на ніж та речовину рослинного походження, ймовірно, наркотичну.Для з’ясування всіх обставин на місце події охоронці порядку викликали слідчо-оперативну групу. #Kroppolice, #ПатрульнаПоліція, #ПорядокЦеТи

Опубліковано Патрульна поліція Кіровоградської області Вівторок, 3 березня 2020 р.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.