Ювілей худшколи в Кропивницькому відзначили виставкою з присвятою Шевченку (ФОТО)

661
кількість переглядів

В обласному художньому музеї Кропивницького сьогодні, 3 березня, відкрили виставку робіт випускників художньої школи Олександра Осмьоркіна «Ой Тараса думи вищі – для душі розмова», передає кореспондент CBN.

Вона присвячена 60-річному ювілею художньої школи та 206-й річниці з дня народження поета, художника, філософа Тараса Шевченка.

Майже тридцять робіт молодих художників, присвячених творчості та особистості видатного українця, написані в різних техніках і жанрах.

Музичним подарунком до відкриття виставки став виступ учнів та викладачів музичної школи №4, які виконали пісні на вірші Тараса Шевченка.

Як зазначила директор художньої школи Анна Тимофієнко, це вже четверта виставка, яку школа проводить в рамках свого ювілею.

«Шевченківська творчість – дуже хвилююча тема. Ми з року в рік працюємо над шевченківською тематикою. Зараз ви бачите роботи випускників, – звернулася вона до присутніх. – А завтра наступне покоління учнів буде навчатися на ваших роботах. Тому читайте Шевченка, вивчайте його біографію та творчість, які будуть для вас невичерпним джерелом натхнення».

Працюватиме виставка протягом трьох тижнів.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.