Не дарувати жінкам букети на 8 березня закликали в Кропивницькому

5091
кількість переглядів
Фото Ігоря Філіпенка

Не дарувати жінкам букети на 8 березня закликали сьогодні студенти в Кропивницькому, передає кореспондент CBN.

Вони влаштували акцію напередодні свята. Вийшли з каструлями і плакатами. Так молодь нагадала про гендерну рівність і апелювала до так званого маршу каструль, коли в Нью Йорку майже 170 років тому працівниці текстильних фабрик вийшли на протест, вимагаючи рівної з чоловіками заробітної плати.

«Залиште квіти у минулому», «Жінки – не хатні робітниці» – з такими транспарантами та під стукіт кухонного приладдя студенти й викладачі економіко-технологічного інституту закликали чоловіків до 8 березня не дарувати жінкам букети, стандартні подарунки та не перетворювати їх на хатніх робітниць.

«Чоловіки вважають, що жінка має сидіти вдома. Готувати, доглядати за дітьми, прибиратися, але це не так. Обов’язки повинні розподілятися на обох», – прокоментувала учасниця акції Дарина Савченко.

«Необов’язково дарувати квіти, можна просто дарувати свою любов і турботу», – сказав учасник акції Роман Корженко.

«Якщо чесно говорити, то багато питань, які піднімалися того першого маршу, вони досі актуальні. Це і питання оплати праці,  і питання захисту своїх прав. А про права свої треба заявляти гучно», – додала викладач економіко-технологічного інституту Ольга Гріднева.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.