Відомі українські художники презентували живопис у Кропивницькому (ФОТО)

2432
кількість переглядів

До Кропивницького завітали відомі українські митці – Аліна Славгородська та Михайло Довгань, виставку їхніх робіт «Барви рідного краю» презентували в обласній бібліотеці, передає кореспондент CBN.

Художники привезли більше 50 живописних картин, об’єднаних темою степової України. Це яскраві, емоційні пейзажі та натюрморти. На картинах зображені, здавалося б, звичайні речі – старий млин на березі річки, копиця сіна, засніжений місток, купол церкви… Проте їхня краса захоплює і надихає. Натюрморти передають усю палітру настроїв: один святковий, інший ліричний, третій оптимістичний, четвертий філософський.

Аліна Славгородська учасниця понад 20 всеукраїнських та міжнародних виставок. Персональні виставки художниці бачили шанувальники образотворчого мистецтва Києва, Ірпіня, Тульчина, Запоріжжя, Харкова, Рівного. Роботи члена Національної спілки художників України є в музеях, галереях, громадських установах та приватних колекціях України, країн Європи та Китаю.

Картини заслуженого художника України Михайла Довганя експонували в галереях Шробенхаузена, Будапешта та Берліна. Його нагородили медаллю Архипа Куїнджі та Срібною медаллю Академії мистецтв України. Роботи митця закуплені Міністерством культури України, а також є в багатьох державних музеях України та інших країн. Митець веде активну громадську діяльність – самотужки провів шість міжнародних художньо-графічних пленерів «Подільська вольниця» та чотири пленери Спілки народних майстрів України на базі музею під відкритим небом «Козацька левада», який теж створив самотужки.

Триватиме виставка протягом місяця.

ФОТО Анни Бородавкіної

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.