На Кiровоградщинi вовк загриз на фермi дев’ятьох овець

5446
кількість переглядів

Дев’ятьох овець загриз вовк уночi на фермi в селi Лозоватка Маловискiвського району.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повiдомляє Gazeta.ua.

«Побачили це пiсля третьої ночi, коли приїхали з дружиною поратися, — каже власник ферми Анатолiй Михайлов. — Вiдкрив загiн до ягнят. Дивлюся — одне лежить мертве, друге. В одного голова трималася на шкурi. Далi ще двоє i їхня мати. Позаду — баран з обдертою шерстю на боку. Видно, його звiр не здужав. Убив i двоє кiтних овець. У тварин вигризенi печiнки й зади.

На свiжому гної лишилися слiди вовка. В районi подiбного не пригадаю. Хiба позаторiк за п’ять кiлометрiв вiд Лозоватки вбили звiра, ще двоє втекли. А рокiв вiсiм тому я одного гнав “Нивою”. Потiм iз сiльськими мисливцями прочiсували мiсцевiсть, але вовкiв не знайшли».

Сiм’я Михайлових живе за кiлометр вiд ферми.

«Тримаємо п’ятеро корiв, 50 свиней. Було 13 дорослих овець i шестеро малих. На господарство щоночi навiдуються три навченi собаки. Уранцi забираємо їх додому. В останнiй день лютого уночi вдома почала вити лайка. Побоявся на ферму йти. Тодi ж їхали люди машиною бiля господарства i бачили, що вiвцi бiгали за загоном», – каже чоловiк.

Поранених тварин фермер дорiзав. М’ясом годує собак.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.