Власникам «зелених садиб» на Кіровоградщині продемонструють, як більше заробляти

841
кількість переглядів

Людей, які на Кіровоградщині займаються зеленим туризмом, повезуть на практичні заняття.

Про це в інтерв’ю CBN заявила заступник голови Кіровоградської ОДА Тетяна Волинець.

«Ми, коли були в Розумівці, такі гарні хатки там бачили. Там би сучасні санвузли зробити, а автентика хай залишається… І що ми придумали? Люди не дуже добре сприймають теорію. Тому хочемо зібрати з усієї області тих, хто хотів би займатися зеленим туризмом, і вони просто поїдуть на успішні практики, які вже існують. Їм розкажуть, як усе почати, вибудувати законодавчо, заробляти», – сказала вона.

Нагадаємо, 11 листопада 2019 року перший заступник керівника Офісу президента Сергій Трофімов представив нового голову Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрія Балоня. До призначення він був заступником голови Херсонської ОДА.

У січні 2020-го заступником Балоня стала Тетяна Волинець, яка очолювала у Херсоні обласний департамент туризму та курортів.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.