Кіровоградська ОДА оприлюднила список, що і де побудують та відремонтують у 2020 році

2147
кількість переглядів

Кіровоградська обласна державна адміністрація оприлюднила на своєму сайті список об’єктів, які планується ввести в експлуатацію в нинішньому році в рамках програми президента «Велике будівництво».

Наводимо перелік повністю.

Національний проект «Велике будівництво» – масштабна розбудова інфраструктури України. Як зазначав 2 березня тоді ще прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, «у планах протягом року – зведення понад 100 шкіл, 100 садочків, 100 стадіонів та 200 нових приймальних відділень лікарень. Також буде збудовано 4000 км доріг. Роботу вже почали на понад 300 об’єктах. Очікуємо, що всі плани будуть втілені вже до кінця цього року. Стартуємо рано, всі ресурси – організаційні та фінансові – для цього є».

«Велике будівництво» анонсували ще восени. Це спільний проект президента та уряду, мета якого – побудувати необхідні об’єкти інфраструктури по всій Україні.

Проект втілюватиметься за бюджетні кошти, кошти Державного фонду регіонального розвитку, а також кошти з місцевих бюджетів.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.