ФК «Олександрія» та компанія «Агровіста» профінансують апарати для штучної вентиляції легень

8732
кількість переглядів
Сергій Кузьменко

ФК «Олександрія» та компанія «Агровіста» профінансують закупівлю апаратів для штучної вентиляції легень, які необхідні при лікуванні тяжких випадків захворюваності на коронавірусну інфекцію.

Про це йдеться в повідомленні клубу, текст якого має CBN.

Наводимо повідомлення повністю: «Як ви вже знаєте, чемпіонат Європи з футболу 2020 року перенесли на 2021 рік через пандемію коронавірусу у світі. Турнір влаштують з 11 червня по 11 липня 2021 року в містах, де і планували провести Євро-2020.

Ми вже повідомляли, що й наші домашні матчі перенесені на невизначений термін, а футболісти ФК “Олександрія” перебувають вдома, з родинами.

Ми ставимось з розумінням до таких заходів безпеки, пов’язаних з пандемією коронавірусу в світі, цінуємо і поважаємо своїх спортсменів та вболівальників.

За ініціативи президента ФК “Олександрія” Сергія Кузьменка ми вирішили підтримати заклади охорони здоров’я апаратами штучної вентиляції легенів (ШВЛ). Цю ідею схвалили наші партнери – компанія “АгроВіста”.

“Наша найважливіша спільна перемога зараз – це перемога над вірусом! І ми можемо її здобути, якщо докладемо зусиль разом!” – заявив президент ФК “Олександрія” Сергій Кузьменко.

Після консультації з керівництвом Олександрійської міської лікарні та Кіровоградської обласної лікарні саме таке обладнання було визначене як найбільш потрібне. Вже ведуться переговори з постачальниками ШВЛ. Ці системи на ринку медичної техніки наразі в дефіциті. Однак маємо надію, що за кілька тижнів техніка прибуде до наших лікарень. Крім того, будуть придбані витратні матеріали, яких теж бракує на місцях. Наша мета — полегшити роботу лікарів, зробити все можливе, щоб ви мали належну медичну допомогу.

Ми просимо вас бути обережними та відповідальними, слідувати рекомендаціям лікарів, берегти себе та своїх близьких. Будьте здорові!»

Нагадаємо, в Україні через загрозу поширення коронавірусу оголосили карантин.

Все про коронавірус можна почитати за посиланням.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.