СБУ просить жителів Кіровоградщини зберігати спокій і не вестися на провокації

1070
кількість переглядів

Управління СБ України в Кіровоградській області просить громадян свідомо та відповідально поставитись до обмежувальних заходів, запроваджених у країні для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.

Про це CBN повідомили у прес-групі УСБУ в області.

«Крім неухильного дотримання запроваджених урядом правил та рекомендацій, закликаємо наших співвітчизників зберігати спокій і не піддаватись паніці. Не йдіть на провокації та не поширюйте викривлену і неперевірену інформацію щодо дійсного епідеміологічного стану в Україні», – сказано у повідомленні.

У разі виявлення маніпуляцій та інших спроб дестабілізації суспільної обстановки СБУ просить повідомляти про такі факти представників правоохоронних органів. Це, зокрема, стосується даних щодо:

– готування до організації масових заворушень;
– грубого порушення вимог уряду щодо загального карантину;
– зловживань, пов’язаних зі створенням штучного дефіциту медичних засобів індивідуального захисту та ліків, тощо.

«У разі виявлення таких фактів просимо невідкладно звертатися на “гарячу лінію” управління за телефонами (0522) 36-13-06 або 067-567-58-44», – зазначає СБУ.

Порушення громадського порядку та суспільного спокою тягне за собою передбачену законом відповідальність.

Нагадаємо, в Україні через загрозу поширення коронавірусу оголосили карантин.

Все про коронавірус можна почитати за посиланням.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.