У пологовому в Кропивницькому обмежили прийом пацієнтів

1196
кількість переглядів
медицина

Аби не допустити поширення коронавірусної інфекції, прийом пацієнтів обмежили у кропивницькому пологовому.

Про це кореспонденту CBN повідомила головний лікар міського пологового будинку з функціями перинатального центру Людмила Романів.

Приймають лише хворих, які потребують невідкладних лікувальних заходів. Не приймають й вагітних, які мали пройти плановий огляд. Консультують жінок у телефонному режимі та призначають прийом на інші дати.

«Ми взагалі гінекологічних пацієнтів тільки приймаємо по ургентних показаннях і вагітних, у яких підходить термін пологів. Сумісні пологи у нас обмежені. Але, якщо є такі люди, які десь з районів жінки, то, якщо чоловік залишається з нею на пологах, то він, не виходячи з палати, залишається до самої виписки. Ніяких відвідувань, всі в масках, всі обробляють руки, всі ходять із антисептиками», – прокоментувала Людмила Романів.

Нагадаємо, в Україні оголосили карантин через загрозу поширення коронавірусу.

Все про коронавірус можна почитати за посиланням.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.