У пологовому в Кропивницькому обмежили прийом пацієнтів

1327
кількість переглядів
медицина

Аби не допустити поширення коронавірусної інфекції, прийом пацієнтів обмежили у кропивницькому пологовому.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це кореспонденту CBN повідомила головний лікар міського пологового будинку з функціями перинатального центру Людмила Романів.

Приймають лише хворих, які потребують невідкладних лікувальних заходів. Не приймають й вагітних, які мали пройти плановий огляд. Консультують жінок у телефонному режимі та призначають прийом на інші дати.

«Ми взагалі гінекологічних пацієнтів тільки приймаємо по ургентних показаннях і вагітних, у яких підходить термін пологів. Сумісні пологи у нас обмежені. Але, якщо є такі люди, які десь з районів жінки, то, якщо чоловік залишається з нею на пологах, то він, не виходячи з палати, залишається до самої виписки. Ніяких відвідувань, всі в масках, всі обробляють руки, всі ходять із антисептиками», – прокоментувала Людмила Романів.

Нагадаємо, в Україні оголосили карантин через загрозу поширення коронавірусу.

Все про коронавірус можна почитати за посиланням.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.