Акцію «Ми на відстані, але ми разом» ініціювали волонтери в Кропивницькому (ФОТО)

1408
кількість переглядів

Акцію особливого періоду «Ми на відстані, але ми разом» ініціювали волонтери громадського простору Krop:Hub в Кропивницькому, передає кореспондент CBN.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Небайдужі збирають тканини, нитки та інші підручні засоби, з яких шитимуть маски, а також інгредієнти для засобів дезінфекції. Усе це передаватимуть військовим на передову, поліцейським і медикам. Акція стартувала у понеділок. Нині вже пошили три сотні масок, частину яких сьогодні вночі передадуть на схід. Також збирають кошти на захисні костюми для лікарів.

«Мета нашої акції – сказати, що ми вдома, але ми поряд, підтримуємо тих, хто стоїть зараз на передовій – як і тут в місті, так і на сході країни. Ми маємо захистити наших лікарів для того, щоб вони продовжували свою роботу», – прокоментувала волонтерка Інна Колпак.

Активісти звертаються до небайдужих підтримати ініціативу. Якщо не матеріалами, то допомогти шити маски, або ж фінансово.
Телефон зв’язку: (066) 130-52-49 (Інна).

Реквізити для надання допомоги: 5169 33051 6807 754 МБФ СМАйЛ (Аветисян О.В.).

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.