Жителі Кіровоградщини поскаржилися в ОДА на земляків, які порушують самоізоляцію

2320
кількість переглядів

З моменту оголошення в Україні карантину через коронавірус на гарячу лінію облдержадміністрації жителі Кіровоградщини з питаннями, пов’язаними із коронавірусом, телефонували 212 разів.

Про це кореспонденту CBN повідомив керівник обласного контактного центру Андрій Лаврусь.

Найчастіше люди скаржилися на відсутність медичних масок та антисептичних засобів в аптеках Кропивницького, Знам’янки, Олександрії, Світловодська та Бобринецького, Голованівського, Кропивницького, Маловисківського, Новомиргородського, Новоукраїнського та Устинівського районів. Таких звернень було 28.

27 дзвінків стосувалися відміни рейсових маршрутів приміського сполучення. Люди не могли дістатися Бережинки, Созонівки, Грузького, Обознівки та інших населених пунктів.

22 рази жителі Кіровоградщини скаржилися на недотримання заходів карантину. Найактивнішими були кропивничани. Також дзвінки надходили зі Знам’янки, Олександрії, Світловодська та шести районів області.

Повідомляли громадяни й про порушення режиму самоізоляції тими, хто прибув з-за кордону. З цього приводу телефонували з села Чемерпіль Гайворонського району, Петрового та села Приют Новоукраїнського району.

Крім того, оператори надавали консультативну допомогу щодо протиепідемічних заходів.

В цілому з початку березня оператори обласного контактного центру відповідил на 2199 дзвінків жителів Кіровоградщини.

Все про коронавірус можна прочитати за посиланням.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.