На Кіровоградщині посадовцям, які вимагали від підлеглих медиків «відкати», повідомили про підозру

1682
кількість переглядів
поліція

На Кіровоградщині посадовцям органу виконавчої влади у галузі охорони здоров’я однієї з міських рад, які вимагали від підлеглих гроші, повідомили про підозру.

Про це CBN поінформували в прес-службі ГУ НП області.

Посадовці вимагали хабарі від підлеглих працівників щомісяця у сумі від 50 до 60 тисяч гривень.

Розслідування у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, триває.

Посадовцям загрожує позбавлення волі від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до трьох років.

У даний час двом посадовцям повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Нагадаємо, група осiб органiзувала схему з вимагання та отримання неправомiрної вигоди зi своїх пiдлеглих за рахунок держкоштiв, видiлених на реформування районних медзакладiв, а також премiй медичних працiвникiв. Щомiсячно вимагали вiд молодших медичних працiвникiв частину вiд отриманої заробiтної плати у виглядi премiй.

У вимаганні «відкатів» від підлеглих медиків підозрюють посадовцiв управлiння охорони здоров’я Олександрії. Про це CBN стало відомо з власних джерел. Начальниця управління – Тетяна Темник.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.