У Кропивницькому вихованці дитячого будинку отримали ноутбуки для дистанційного навчання

656
кількість переглядів

Вихованці комунального дитячого будинку «Наш дім» у Кропивницькому отримали дев’ять ноутбуки для дистанційного навчання за дорученням міського голови Андрія Райковича.

Про це CBN поінформували в прес-службі міської ради.

Заступник начальника управління молоді та спорту міської ради Катерина Черкасська привезла дітям подарунок і перевірила умови їх проживання.

За словами директора закладу Наталії Вінницької, в умовах карантину вихованців та персонал дитячого будинку повністю забезпечили спиртовмісними антисептичними засобами, засобами індивідуального медичного захисту.

У приміщенні щоденно роблять чотириразове вологе прибирання з використанням дезінфікуючих засобів. Також тут склали графік провітрювання приміщень, проводять ретельне прибирання та обробка усіх поверхонь.

На час карантину повністю призупинили відвідування дітей у закладі. А ще проводиться щоденний температурний скринінг дітей та персоналу.

«Від усіх вихованців висловлюю подяку міському голові Андрію Райковичу за надану технічну можливість налагодження дистанційного навчання. Діти мають змогу систематично вчитись і повноцінно опановувати шкільну програму навіть в умовах карантину», – зауважила Наталія Вінницька.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.